- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Changgang
Aktuální počasí Changgang
Aktuální počasí přímo pro město Changgang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
