- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Chānch Itara
Aktuální počasí Chānch Itara
Aktuální počasí přímo pro město Chānch Itara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
