Aktuální počasí Chanarwala
Aktuální počasí přímo pro město Chanarwala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
