- Počasí
- Spojené státy americké
- Vermont
- Champlainovo jezero
Aktuální počasí Champlainovo jezero
Aktuální počasí přímo pro město Champlainovo jezero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 22. 5. (08:00)
Námraza
Platí do 22. 5. (08:00)
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
