- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Champfleur
Aktuální počasí Champfleur
Aktuální počasí přímo pro město Champfleur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
