- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Chamgard
Aktuální počasí Chamgard
Aktuální počasí přímo pro město Chamgard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
