- Počasí
- Írán
- Ilam Province
- Cham Şarīm
Aktuální počasí Cham Şarīm
Aktuální počasí přímo pro město Cham Şarīm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 20°C |
