- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Chal
Aktuální počasí Chal
Aktuální počasí přímo pro město Chal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
