- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Chāl
Aktuální počasí Chāl
Aktuální počasí přímo pro město Chāl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
