Aktuální počasí Chak Two Hundred Three - Eight Right
Aktuální počasí přímo pro město Chak Two Hundred Three - Eight Right. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
