Aktuální počasí Chak One Hundred Thirty-four
Aktuální počasí přímo pro město Chak One Hundred Thirty-four. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 41°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
