Aktuální počasí Chak Forty-three - Four Left
Aktuální počasí přímo pro město Chak Forty-three - Four Left. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 47°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 33°C |
