- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Chak
Aktuální počasí Chak
Aktuální počasí přímo pro město Chak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
