Aktuální počasí Chāh-e Panjom
Aktuální počasí přímo pro město Chāh-e Panjom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
