Aktuální počasí Chahe
Aktuální počasí přímo pro město Chahe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
