- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Chahār Khamī-ye Bālā
Aktuální počasí Chahār Khamī-ye Bālā
Aktuální počasí přímo pro město Chahār Khamī-ye Bālā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 32°C |
