- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Chāh Navādī
Aktuální počasí Chāh Navādī
Aktuální počasí přímo pro město Chāh Navādī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
