Aktuální počasí Chāh Gaz
Aktuální počasí přímo pro město Chāh Gaz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
