Aktuální počasí Chāh Baghal
Aktuální počasí přímo pro město Chāh Baghal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
