- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Chagŭnkkach’i-bong
Aktuální počasí Chagŭnkkach’i-bong
Aktuální počasí přímo pro město Chagŭnkkach’i-bong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
