- Počasí
- Afghánistán
- Zabul
- Chaghmāt
Aktuální počasí Chaghmāt
Aktuální počasí přímo pro město Chaghmāt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 28°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 24°C |
