- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Chadbourn
Aktuální počasí Chadbourn
Aktuální počasí přímo pro město Chadbourn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
