- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Chadbourn
Aktuální počasí Chadbourn
Aktuální počasí přímo pro město Chadbourn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
