- Počasí
- Rusko
- Republic of Tyva
- Chaa-Khol’
Aktuální počasí Chaa-Khol’
Aktuální počasí přímo pro město Chaa-Khol’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
