- Počasí
- Chorvatsko
- Ličko-Senjska
- Cesarica
Aktuální počasí Cesarica
Aktuální počasí přímo pro město Cesarica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
