- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Cerny
Aktuální počasí Cerny
Aktuální počasí přímo pro město Cerny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
