- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Černov
Aktuální počasí Černov
Aktuální počasí přímo pro město Černov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
