- Počasí
- Spojené státy americké
- Utah
- Centerfield
Aktuální počasí Centerfield
Aktuální počasí přímo pro město Centerfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
