- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Čejkovice
Aktuální počasí Čejkovice
Aktuální počasí přímo pro město Čejkovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
