Aktuální počasí Ceikinėliai
Aktuální počasí přímo pro město Ceikinėliai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (21:00)
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
