- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Ceduna
Aktuální počasí Ceduna
Aktuální počasí přímo pro město Ceduna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 19°C |
