- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Cedartown
Aktuální počasí Cedartown
Aktuální počasí přímo pro město Cedartown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 16°C |
