Aktuální počasí Cavriglia-Monastero
Aktuální počasí přímo pro město Cavriglia-Monastero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 13. 5. (08:00) do 13. 5. (17:00)
Silný vítr
Platí do 12. 5. (17:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
