- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Cavidole
Aktuální počasí Cavidole
Aktuální počasí přímo pro město Cavidole. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (06:00) do 15. 5. (02:00)
Silný déšť
Platí od 14. 5. (02:00) do 15. 5. (02:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (02:00) do 15. 5. (02:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
