- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Cave Creek
Aktuální počasí Cave Creek
Aktuální počasí přímo pro město Cave Creek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Prachová bouře
Platí do 29. 3. (21:40)
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
