- Počasí
- Turecko
- Antalijská provincie
- Çavdır
Aktuální počasí Çavdır
Aktuální počasí přímo pro město Çavdır. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 17°C |
