- Počasí
- Turecko
- Aydınská provincie
- Çavdar
Aktuální počasí Çavdar
Aktuální počasí přímo pro město Çavdar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
