- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Catuné
Aktuální počasí Catuné
Aktuální počasí přímo pro město Catuné. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
