- Počasí
- Turecko
- Tuncelská provincie
- Çataksu
Aktuální počasí Çataksu
Aktuální počasí přímo pro město Çataksu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
