- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- Castricum
Aktuální počasí Castricum
Aktuální počasí přímo pro město Castricum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (21:00) do 3. 5. (02:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 10°C |
