Aktuální počasí Castelnau-d'Anglès
Aktuální počasí přímo pro město Castelnau-d'Anglès. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 27. 5. (00:00) do 28. 5. (00:00)
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
