Aktuální počasí Caserío Peral
Aktuální počasí přímo pro město Caserío Peral. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 1. 6. (14:00) do 1. 6. (20:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
