- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Case Cocconi
Aktuální počasí Case Cocconi
Aktuální počasí přímo pro město Case Cocconi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 31. 5. (20:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
