Aktuální počasí Case Cadè
Aktuální počasí přímo pro město Case Cadè. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (19:00) do 19. 5. (02:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 15°C |
