- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Casalgrande
Aktuální počasí Casalgrande
Aktuální počasí přímo pro město Casalgrande. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (20:00)
Bouřky
Platí do 27. 5. (20:00)
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
