- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Carry-le-Rouet
Aktuální počasí Carry-le-Rouet
Aktuální počasí přímo pro město Carry-le-Rouet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
