- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Carrocera
Aktuální počasí Carrocera
Aktuální počasí přímo pro město Carrocera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 27. 5. (14:00) do 28. 5. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
