Aktuální počasí Carrizalillo
Aktuální počasí přímo pro město Carrizalillo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
