Aktuální počasí Carrara
Aktuální počasí přímo pro město Carrara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (02:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 14°C |
