- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Carpin
Aktuální počasí Carpin
Aktuální počasí přímo pro město Carpin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 29. 4. (00:00) do 29. 4. (07:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
